Skip navigation

VIP-Mobile - Biz kimiz

VIP Mobile SAT GmbH'nın bir bölümüdür. SAT GmbH, toplam 195 çalışanı ile dokuz departmana bölünmüş olmaktadır. Her departman belirli bir güvenlik alanından sorumludur, güvenlik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz başarımızın temelini oluşturmaktadır.


Güvenlik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz kendisini başarılı çalışmalarımıza yansıtıyor. Uzun yıllar boyunca, eğitimli VIP Korumalarımız (aynı zamanda silahlı koruma) zırhlı arabalarımızla birlikte talep edilmekteler. Bu sebeple „VIP Mobile“ Bölümünü kurduk.

Bu görev için, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak çok sayda telsiz ve entegre edilmiş delinme korumasına sahip gizlenebilir gövde zırhı bulunmaktadır.

Şirketin web sitesine geçiş

S.A.T. GmbH

vip-mobile-sat-headquarter.jpg
[Translate to Türkisch:] Audi A8 Security - 6 gepanzerte Limousinen mit VR 7/9 Panzerung

Yüksek Güvenlik Sınıflı Araba

İster ağır SEK yelek, isterse de basit bir koruyucu yelek kiralamak veya satın almak- hepsini doğruca üreticiden alırız. VIP misafirlerimiz için en son VR 7/9 güvenlik seviyesi olan zırhlı, el bombalarına ve patlayıcı yüklere dayanıklı, nötr bir görünüme sahip yüksek güvenlik sınıfına ait özel şoförlü bir otomobil hizmette bulunacaktır.

Çok çeşitli sistemlerin birleşimi en üst düzeyde güvenlik sağlar. Standart bir araç görünüşüne sahip bu 4 koltuklu sedan, güvenli ve lüks bir yolculuk için yeterli koruma ve konfor sunar. Takılmış GPS vericileri ve gerekli kablosuz bağlantı teçhizatı ile hiçbir zaman "kaybolmazsınız". Ayrıca bagaj değerli eşyalarınızın hırsızlığa karşı korunması için bir kasa şeklinde bulunmaktadır.

İsteğiniz üzerine, sizin için en fazla 3 zırhlı otomobil sağlayabiliriz.