Skip navigation

Rezervasyon

Audi A8 Security kiralayıp ayrıcalıklı hizmetden yararlanmak ister misiniz? Sadece formu doldurmanız yeterli. 

Size özel fiyatlar teklif etmekden mutluluk duyarız. İsteğiniz üzerine, özel olarak eğitilmiş şoför de sağlayabiliriz. Hizmetinize sürücüleri olan 3 zırhlı arabamızı sunuyoruz.

İsteğinizi aldıktan sonra, en kısa sürede fiyat tekliflerini göndereceğiz. 

* Doldurulması zorunlu alanlar

Angebotsanforderung TR

Kontaktdaten
Termin
Zusatz
Sorgu formuna girilen bilgileriniz de dahil olmak üzere tüm sağladığınız iletişim bilgileri tarafımızdan toplanarak taleplerinize cevap vermek ve ya soru sormak için kullanılır. Bilgiler sizin izniniz olmadan kimse ile asla paylaşılmaz.

İletişim formuna girilen her türlü bilgi yalnızca sizin izninize dayanarak işlenir (AB Genel Veri Koruma Tüzüğü, Madde 6 (1) (a)). Onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, bunun için gayri resmi bir e-posta yollamanız yeterlidir. İptal mesajına kadar yürütülen veri işlemeleri yasal olarak devam ettirilebilir.

İletişim formunda sağladığınız bilgiler, siz silme isteğinde bulunana, veya saklama onayınızı iptal edene kadar saklanır, ya da artık depolamaya gerek kalmadığında (örneğin talebiniz işlendikten veya yerine getirildikten sonra) iptal edilir. Zorunlu yasal hükümler, özellikle veri saklama süreleri ile ilgili olanlar bu hükümden etkilenmez.

Teşekkürler!